Andmeedastuslahendused

Pakume kaasaegseid töövahendeid teie ettevõtte andmeedastusega seotud vajadusteks. Andmeedastus ühendatakse sujuvalt ettevõtte äritegevuse protsessidega. Meie lahendus teeb kättesaadavaks ka telefonikodukeskjaama mitmekülgsed funktsioonid.

Citrix

Kaughaldus võimaldab teil olenemata asukohast tunda ennast nagu oma kontoris. Kogu info on mugavalt kättesaadav. Vaja on vaid paigaldada Citrix haldusrakendus.

Lync-teenus

Lynci abil saate tõhusalt sidet pidada kiirsõnumite abil, korraldada võrgukoosolekuid ja helistada mis tahes punkti maailmas. Ühenduse pidamine on alati lihtne, kuna meie teenus toimib teie nutitelefonides, tahvelarvutites ja tööjaamas. Näete ühe silmapilguga, kas kolleeg või klient on vaba. Ühendusviis valitakse mugavalt kiirmenüüst.

Kaugkoosoleku pidamine ei ole kunagi olnud nii lihtne ja mugav. Võite käivitada videokoosoleku otse oma seadmest. Soovi korral saate edastada igale koosolekul osalejale oma ekraanipildi, PowerPoint esitluse või OneNote-märkmed.

Meie andmeedastuslahendused parandavad ühenduse pidamist, säästavad aega ja tõhustavad koosolekute pidamist. Saate teha tööd kõikjal.