Ettevõte Sollertis

Sollertis on Eesti IKT-teenuste ettevõte. Meie toodeteks on kvaliteetsed, usaldusväärsed ja mitmekülgsed andmekeskuste, pilve-, tugi- ja elutsükli teenused. Meie kaudu saate ka vajalikud litsentsid ja riistvara.

Me tahame anda oma klientidele aega oma põhiäritegevusele keskendumiseks. Me teeme kindlaks oma klientide vajadused ja hoolitseme selle eest, et suudame need rahuldada nii praegu kui ka tulevikus. Me koolitame jätkuvalt oma töötajaid, et püsida arengu tipus – nii suudame pakkuda oma klientidele alati õigeid ja kaasaegseid vahendeid töötegemiseks. Meie spetsialistidel on head teadmised ja laialdased kogemused IT-teenuste pakkumisel rohkem kui 20 aasta vältel.

Mika Hoffren

Mika Hoffren,
juhatuse esimees

Olen olnud tegev IKT-alal alates 1980ndate lõpust ning olen rajanud Soome vanima tegutseva Interneti-operaatori Image World. Olen arendanud veebimajutus- ja andmekeskuste teenuseid alates 1990ndate algusest. Lisaks sellele olen olnud paljude teedrajavate projektide sünni juures. Minu tugevuseks on alati olnud kindel visioon majanduse ja tehnoloogia arengust, tänu millele olen loonud paljusid ajast ees olevaid IT-teenuseid.